VEMO HAKKINDA

VEMO İle Çocuklar Güvende, Aileler Huzur İçinde, İşler Yolunda

VEMO AKILLI SERVİSİN FAYDALARI

Veli Mobil Sistem’in en önemli özelliği, bekleme ve bekletmeme problemini ortadan kaldırmaktır.

VELİ VE ÖĞRENCİ AÇISINDAN;

Veli Mobil Sistem,araç ne kadar geç kalırsa kalsın,öğrencinin evine belirlenmiş olan mesafeye geldiğinde arama yapar.Bu sayede sistem servis aracının geleceğini önceden haber verdiği için öğrenci dışarıda bekleme yapmadığından kötü hava ve ortam koşullarına maruz kalmamış olur.

Veli Mobil Sistem sayesinde velinin servis aracının ne zaman geleceğini biliyor olması,öğrencinin kapıda bekleme sorununu ve güvenlik endişesini de ortadan kaldırmaktadır.

OKUL,SERVİS FİRMASI VE SÜRÜCÜ AÇISINDAN;

ZAraç sürücüsü Veli Mobil Sistem sayesinde öğrenci binme noktasında varsa bekleme yapmadan alıp devam edebilecektir.

Araç sürücüsü Veli Mobil Sistem sayesinde servis noktalarında bekleme sorunu yaşamadıklarından okula zamanında giriş yapabileceklerdir.

Veli Mobil Sistem sayesinde sürücü telefon görüşmesi yapmadan asıl olan görevini güvenli ve stressiz bir şekilde yapabilecektir.

Veli Mobil Sistem sayesinde servis araçları taşıma hizmetini firmaların okul yönetimine taahhüt ettiği şekilde; konforlu,güvenli ve taşıma saatlerine riayet edebilecek şekilde sağlayabileceklerdir.

Veli Mobil Sistem sayesinde servis araçlarında yaşanan genel problemler donanımlı araç takip sistemi ile anlık ve geçmiş bilgisini internet ve mobil üzerinden raporlanabilmektedir.

Siz de Vemo Akıllı Servis Uygulaması Avantajlarını Yaşamak İstiyorsanız hemen bizi arayın…